fbpx

(093) 270 70 71

(068) 270 70 71

Понеділок - субота:

9:00 - 21:00

Фарбування  ванни в  Києві

Фарбування  ванни в  Києві. Питання фарбування ванни, надання їй приємного вигляду, виникає, коли ванною довго користувалися, і покриття поверхні зіпсувалося, потріскалося та стерлося. Існує дві технології фарбування ванни – це емалювання та покриття поверхні рідким акрилом. Емалювання вважається бюджетним способом, при якому підготовлену поверхню покривають емаллю в декілька шарів кистю. Сучасною технологією є покриття поверхні рідким акрилом. Акрил не має запаху і є безпечним матеріалом. Він розливається по підготовленій поверхні і після висихання утворює твердий та гладкий шар. Така поверхня легко миється спеціальними засобами для акрилових поверхонь, які продаються у магазинах і може при належному догляді зберігати свій привабливий вигляд багато років.

Фарбування ванни в Києві за доступною ціною

Тільки кваліфіковані майстри при фарбуванні ванни отримують якісну поверхню, яка довгий час не зіпсується. Спеціалісти компанії мають досвід роботи та використовують якісні сучасні матеріали та нові технології і отримують високій результат своєї роботи. З необхідною інформацією можна ознайомитися на сайті компанії. За вказаним номером телефону спеціаліст компанії відповість на запитання, повідомить про спеціальні пропозиції та акції, які діють, та домовиться про час, на який до Вас може прийти майстер. Ціна за фарбування ванни залежить від розміру ванни, використаних матеріалів та обраної технології. Покриття довго залишається білим та блискучим за умови якщо за ним правильно доглядати.

farbuvannia-vanny-v-kyievi
Резюме
Фарбування  ванни в  Києві
Название статьи
Фарбування  ванни в  Києві
Описание
Фарбування  ванни в  Києві. Питання фарбування ванни, надання їй приємного вигляду, виникає, коли ванною довго користувалися, і покриття поверхні зіпсувалося, потріскалося та стерлося.
Автор
Call Now ButtonБЫСТРЫЙ ЗВОНОК