Установка акрилового вкладиша

Ванна, якою довгий час користувалися і яка втратила свій привабливий вигляд, може бути реставрована. Сучасні технології відновлення старих ванн та чавунних зокрема, дозволяють реставрувати ванну в домашніх умовах дуже швидко і не зрушувати її з місця. Сучасною технологією, за допомогою якої можна швидко реставрувати ванну і користуватися нею багато років, вважається Установка акрилового вкладиша в стару ванну за допомогою спеціального клею. За розмірами ванни на сучасному обладнанні виготовляється вставка із акрилу товщиною до 6мм. Зробити гарної якості відновлення ванни може тільки майстер з досвідом роботи. Він підготує стару ванну, від’єднає її від труби зливу, зачистить поверхню і знежирить її. Герметик наноситься у місті отвору для зливу води, ванна обробляється спеціальною піною – клеєм. Акриловий вкладиш вклеюється у ванну. Готова ванна наповнюється водою на добу. Після цього нею можна користуватися.

Установка акрилового вкладиша за доступною ціною

 Якщо Ви вирішили реставрувати ванну, то передзвоніть за вказаним на сайті компанії телефоном. В зазначений Вами час майстер виконає всі необхідні роботи і надасть гарантію. Акрилову поверхню легко мити, але необхідно враховувати, що на таку поверхню негативно впливають спирт, ацетон, аміак, тверді часточки. На поверхні можуть утворюватись мікротріщини, тому акрилові поверхні  не рекомендовано чистити содою та порошковими сумішами. Краще використовувати спеціальні засоби.

Від себе, рекомендуємо відвідати сайт друкарні Fresh-color, вони виготовляють відмінні візитки, конверти, календарі та багато іншого. Якщо хочете задєкорувати экран під ванною якоюсь картинкою, то саме в цій друкарні є друк на самоклеючій плівці. Можливо це буде Вам також цікаво.

ustanovka-akrylovogo-vkladysha
БЫСТРЫЙ ЗВОНОК