РЕСТАВРАЦІЯ ТА ВІДНОВЛЕННЯ ВАНН

Професійна реставрація ванн виконується нашими спеціалістами шляхом нанесення на стару підготовлену поверхню ванни спеціального матеріалу – рідкого акрилу європейської якості. Якщо ви плануєте замовити відновлення ванни в Києві або області з нанесенням високоміцного покриття, – телефонуйте нам зараз!

Відновити ванну просто — «Ванна Сервіс» працює для вас!

За 9 років успішної роботи компанія «Ванна Сервіс» виконала понад 9000 заявок на відновлення та реставрацію ванн. Тисячі клієнтів залишилися задоволені роботою наших майстрів, низькими цінами та можливістю користуватися ідеально оновленою ванною ще як мінімум 15-20 років!
Вибираючи нас, як виконавця послуг, ви можете бути впевнені у найкращій якості матеріалу, високій кваліфікації співробітників та цінах без накруток!

Ванна давно стала невід’ємною частиною життя сучасної людини. У ванній ми проводимо багато часу. Згідно зі статистикою, протягом усього життя людина більше 3-х років проводить у ванній кімнаті. Та що там говорити – сама людина на 70% складається із води. Ранкове умивання, гігієнічні процедури, господарські турботи і нарешті розслаблюючий вечірній душ перед сном. І звичайно, головний прилад сантехніки у ванній кімнаті – це ванна.

Тому, заходячи у ванну кімнату мінімум двічі на день, і проводячи там чималий час, кожна людина хоче, щоб її купальня тішила око. Адже, крім миття тіла, ванна має ще й функцію приміщення для релаксації, перетворюючись на місце відпочинку, де людина може повернути собі психологічну рівновагу після напруженого робочого дня.

Тож давайте ж зробимо її зручною та комфортною! У суспільстві постійно зростає увагу до благоустрою домашнього вогнища, що дозволяє вважати ремонт ванн однією з найважливіших завдань внутрішніх ремонтних робіт.

БЫСТРЫЙ ЗВОНОК