Наливна ванна жидким акрілом

Переваги реставрації ванн

У процесі активної експлуатації ванн відбувається поступове зношування верхнього шару, що призводить до втрати колишнього привабливого зовнішнього вигляду всієї поверхні. Однак не варто поспішати викидати власну ванну лише тому, що на захисному шарі з’явилися сколи, подряпини та інші ушкодження. Виправити ситуацію можна, якщо звернутися за допомогою до фахівців компанії «Ванна Сервіс» у Києві з метою скористатися послугою реставрації ванн.

В результаті реставрації рідким акрилом вдасться отримати наступний перелік переваг:

Поверхня буде стійкою до негативного впливу різноманітних засобів побутової хімії.
Відсутня необхідність у використанні обов’язкового клейового прошарку.
Завдяки використанню високоякісного рідкого акрилу, можна запобігти утворенню жовтих плям на поверхні ванни у процесі тривалої експлуатації.
Реставрації піддаються ванни, виконані з чавуну та різноманітних видів металу.

Ще однією важливою перевагою такої реставрації є відсутність необхідності проводити демонтаж плитки, навіть якщо вона щільно прилягає до стінок ванни.

Чому рекомендується використовувати рідкий акрил?

Існує безліч сучасних способів швидкого відновлення пошкоджених ванн, але застосування рідкого акрилу займає лідируючі позиції за списком незаперечних переваг. Особливо актуальним є використання даного покриття для відновлення ванн нестандартних форм і розмірів – у такому разі рідкий наливний акрил є єдиним підходящим методом.

Якщо потрібно оновити зовнішній вигляд чавунної, сталевої та інших видів ванн, рекомендується використовувати саме рідкий акрил, здатний забезпечити рівномірне покриття на всій пошкодженій поверхні. В результаті відреставрована площа відрізняється ідеально рівною і гладкою поверхнею. На перший погляд, складно сказати, де нова ванна, а де відреставрована.

Завдяки високим показникам щільності акрилу, вдається легко перекрити всілякі дефекти і плями. Таким чином, ванна набуває білого кольору. Однак на вибір власникам ванн запропоновано величезну різноманітність відтінків. У процесі обробки акрилом у приміщенні відсутній неприємний запах, а тому реставраційні роботи можна проводити будь-якої пори року. Для цього не обов’язково всім членам сім’ї залишати житло на невизначений термін.

БЫСТРЫЙ ЗВОНОК